DIVADÉLKO
Úvodní strana / Kurzy / DIVADÉLKO

Na jaře Vás, děti, i Vaše rodiče zveme na tři malá nedělní divadelní představení studia DAMÚZA. 

DEŠŤOVÁ VÍLA

neděle 27. března 2011 od 15 hodin

Pohádka na motivy německého spisovatele Theodora Storma Dešťová víla.

Byl jednou jeden domeček/ v tom domečku stoleček/ na stolečku...

Na malém paloučku žije Dešťová víla, nedaleko od ní v Ohnivé říši Ohnivý muž. Voda a oheň. Jde to vůbec dohromady? A co se přihodí s mladou láskou Huga a Lili, když mezi ně zasáhnou dva znesvářené živly?

Pohádkový příběh o tom, co všechno se může stát na opuštěném nočním stolku. Pro děti od 4 do 12 let a jejich rodiče.

Režie, dramatizace: Tomáš Podrazil, hrají: Tomáš Podrazil a Johana Vaňousová nebo Zuzana Vítková, scénografie: Zuzana Vítková. Inscenace vznikla jako klauzurní práce na katedře alternativního a loutkového divadla DAMU pod vedením Marka Bečky, premiéra proběhla v dubnu 2010.

Délka představení vždy cca 40 minut bez přestávky. Vstupné vždy 55 Kč (děti), 95 Kč (dospělí). Permanentka na všechna představení 140 Kč (děti), 250 Kč (dospělí). Rezervace míst nutná!!!

dešťová víla

BARON PRÁŠIL

neděle 17. dubna 2011 od 15 hodin

„Dámy a pánové! Meine Damen und Herren! Ladies and Gentlemen! Uvidíte, co jste ještě neviděli! Uslyšíte, co jste ještě neslyšeli! Neuvěřitelné! Dechberoucí! Fantastické příběhy z cest Barona Prášila! Baron Prášil zažil na svých cestách desítky, stovky, tisíce, miliony nepředstavitelných příběhů! A my jsme dnes, speciálně pro vás přinesli Krabičku trofejí z jeho cest, ze které si můžete vy sami vybrat příběh, který vás zaujme!“

Pouliční loutková podívaná pro děti a jejich rodiče si pohrává s fantaskním světem Barona Prášila. Potulní loutkáři s loutkou Barona a otrhaným kufrem, který v sobě ukrývá překvapení, předvádí obecenstvu neuvěřitelné zážitky z Baronových cest. Nezbývá než dodat, že všechno je to pravda, pravda nejpravdivější, nic jiného než pravda pravdivá.

Pro děti od 5 let a jejich rodiče. Koncept, režie, hrají: Tomáš Běhal, Mariana Večeríková, scénografie: Veronika Svobodová. Premiéra proběhla v květnu 2010.

Délka představení vždy cca 40 minut bez přestávky. Vstupné vždy 55 Kč (děti), 95 Kč (dospělí). Permanentka na všechna představení 140 Kč (děti), 250 Kč (dospělí). Rezervace míst nutná!!!

baron prášil

JAK DOSTAL SLON CHOBOT

neděle 15. května 2011 od 15 hodin

Pohádkový příběh na motivy R. Kiplinga o malém zvědavém slůněti.

Za dávných časů žilo zvědavé slůně, které se stále vyptávalo, tak jako všechny děti, na věci kolem sebe... Pro děti od 3 do 10 let a jejich rodiče. Délka představení vždy cca 40 minut bez přestávky. Vstupné vždy 55 Kč (děti), 95 Kč (dospělí). Permanentka na všechna představení 140 Kč (děti), 250 Kč (dospělí). Rezervace míst nutná!!!

jak dostal slon chobot

vytvořilo Anawe