Naše filosofie

Nekuřácká, domácí, poetická. Kavárna Barvířova domu. Abyste si mohli vychutnat nejen kávu, ale také klidnou, přátelskou atmosféru...

Úvodní strana / Kavárna / Naše filosofie

Naši kavárnu chápeme jako prostor setkávání a útočiště v centru města. Vzorem jak kavárnu vést je nám typ francouzského café, kde můžete sami nebo s přáteli trávit dlouhý čas nejen popíjením kávy nebo vína, ale především vychutnávat poetickou, domácí atmosféru, číst knihy nebo časopisy, hovořit a poslouchat tichou, nevnucující se hudbu. Malá, útulná kavárna se nachází v přízemí nově zrekonstruovaného, památkově chráněného domu v centru Kutné Hory a je nekuřácká. K dispozici je naše knihovna, časopisy, denní tisk, ale také např. hračky pro děti nebo stolní hry. V létě možno sedět i na dvorečku osázeném květinami.

Naše nabídka je založena na kvalitě, čerstvosti a širokém sortimentu kávy pražené ve fair-trade pražírně. V současnosti dodáváme kávu ze sedmi koutů světa, některé druhy pocházejí z ekologického zemědělství. Dále nabízíme francouzské speciality jako café au lait, podávané v typickém francouzském bolu, misce, několik druhů velkých francouzských palačinek a čokoládové fondue s ovocem. Zaměřujeme se také na BIO potraviny.

Těšíme se na Vás!

kavárna-pult

vytvořilo Anawe